Web Tasarım


Web Tasarım Hizmetlerimiz Mobil Uyumlu Responsive Tasarımlar ile Profesyonel Seo Etiket Sistemi ile zenginleştirilmiş Tamamen özel bir yazılımdır. Hazır Wordpress tarzı bir site değildir tamamen özgü ve firmanıza özel bir içeriktir.

• Firmanıza özel bir yazılım sizi rakiplerinizden farklı kılar.
• Web tasarım-yazılım ile işlerinizi daha pratik hale getirebilir ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.
• Web yazılım görsel bir web tasarım ile birleştiğinde marka değerinizi artırır.
• Web sitenizin işlevsel bir hale gelmesini sağlar.
• Firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. 

Web siteler internet’in ilk çıktığı günlerden bu yana her geçen gün yeni teknolojiler ile yenileri yapılan birer hizmet kaynağı olmaktadırlar. Günümüzde ise web site insan yaşamının olmazsa olmazları haline gelmiştir. İlerleyen teknoloji sayesinde markalaşma ve ismini duyurmada büyük kolaylık sağladığınız söylesek yerinde olacaktır.
Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sitelerinin şekli görünümü, tasarımı ve özellikleri çok önemlidir. Çünkü hedef kitle siteye girdikten sonra her zaman sadece ilgi çekici bir tasarımı görmek ister. Bu şekilde web sayfalarına giriş yapan kişi sayısı da artar. Bu durum, web tasarım hizmetleri adı ile bilinen sektörü ön plana çıkar. Günümüzde tasarım konusunda faaliyet gösteren birçok firma vardır. Bu firmalar, sitenin yapısına en uygun görünümü yapmakta ve mevcut sayfayı çok popüler bir hale getirmektedirler.

Web Tasarım Hizmetinde Nelere Dikkat Edilir?

Web tasarım yapan firmaların dikkat ettiği hususlar şöyledir;

Site içinde kullanılacak olan fontlar, güvenli bir biçimde tasarlanmaktadır.

Web sayfasının düzeni önemlidir. Bundan dolayı metinler ile beraber grafikler, bir standart içinde yapılmaktadır. Çünkü tasarımın en önemli hedeflerinden birisi, siteye giren kişinin aradığını hemen bulabilmesidir. Bu yüzden sayfa düzenine dikkat edilir.

Tasarımda seçilecek olan renk, sitenin içeriği ile alakalı olmak zorundadır. Satış yapan siteler genellikle çok renkli bir dizayn yolunu giderler. Bilgi amaçlı sitelerde siyah ve beyaz rengin ön plana çıktığını görmekteyiz.

Sitede grafik anlamında çeşitli logolar, farklı simgeler, clipartlar ve fotoğraflar kullanılır. Mevcut öğeler, siteyi görsel anlamda çok daha zengin bir hale getirirler.

 Buna ek olarak interaktif bir alanın olması, tasarımın en dikkat çekici özelliklerindendir. Müşterilerin yorum yapabilmesi için özel bir yer tasarlanmaktadır.

Web Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir şekilde verilen web tasarım hizmetleri, birçok farklı avantajı beraberinde getirir. Bunların başında ise müşteri memnuniyeti gelir. Çok sade ama aynı zamanda kullanışlı olan tasarım, sitede online olan kişilerin, aradıklarını çok kolay bir biçimde bulmasını sağlar. Bunun yanı sıra hafif tasarım, siteyi ağırlaştırmaz ve hızda bir düşme olmaz. Yavaş olan sitelere giren kişilerin, çok fazla beklemeden siteyi terk ettikleri göz önüne alındığında, hızın ne kadar hayati olduğunu anlayabiliriz. Web tasarım sayesinde arama motorları üzerinden sitenin çok daha görünür olması mümkündür. Çekici ve başarılı bir tasarım, sağlam kodlara sahipse, aramalarda üst sıralarda görünür.