Seo Hizmetini Tanıyalım

Web dünyasında herkes ön sıralarda olmak istiyor. Herkes kendi blog’unun kendi ticari web sayfasının en çok tıklanan siteler arasına girmesini istiyor. Ancak bu süreç çok uzun ve yardım almadan neredeyse imkânsız bir hal aldı. Çünkü büyük yatırımcılar yüzlerce bin lirayı reklamlara döküyor ve müşterilerin sizi internet çöplüğünde bulması çok zorlaşıyor. Malum bir kullanıcı istediği kelimeyi aradığında maksimum 1 sayfa daha geriye gider 3. Sayfadan itibaren çıkan sayfalar kullanışlı olmayacaktır. İşte bu durumda sizi üst sıralara çıkaran Seo hizmetini yazımda ele alacağım. Seo optimizasyonu nedir nasıl yapılır püf noktaları nelerdir?

Seo’nun Türkçe açılımı zaten arama motoru optimizasyonu demektir. Direk Türkçe anlamından ne olduğunu anlamak oldukça kolay ama ince noktalarını kavramak bir o kadar da zor. Seo optimizasyonu nedir nasıl yapılır püf noktaları nelerdir dediğimizde ilk olarak içeriğinizi düzenlemek olarak adlandırabiliriz. Sizin URL adresinizden tutun da alt başlıklarınıza kadar bir düzenleme hizmeti alabileceğiniz bu şirketten, aynı zamanda içeriklerinizi de zenginleştirecek hizmetler alabiliyorsunuz. Mesela İzmir’de gömlek satan bir firmasınız. İzmir gömlek veya gömlek İzmir tarzında bir anahtar kelime grubuyla onlarca yazıyla içeriğinizin doldurulması sizin zamanla üst sıralara tırmanmanızı sağlayacaktır. Bu sayede de birçok yeni müşteri elde edebileceksiniz.

Anahtar kelime seçerken çok dikkatli olmalısınız. Eğer İzmir gömlek yerine, sadece gömlek anahtar kelimesiyle bir içerik girdisi yaparsanız, hitap ettiğiniz havuz çok daha geniş olacaktır ve orada başarı elde etmeniz daha da zorlaşacaktır. Sakın bu hizmeti veren hack programlarını kullanmayın bu durumda birkaç üst basamağa çıksanız da arama motorları görevlileri bunu anladığında sizi listeden komple kaldıracaktır. Seo optimizasyonu nedir nasıl yapılır püf noktaları nelerdir sorunuza umarım biraz da olsun cevap verebilmişimdir.

Related posts